O mnie

Z miłości do piękna

Poznajmy się bliżej

Lekarz dentysta Magdalena Ludwicka-Jasińska

Medycyna estetyczna jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Posiadam bogate doświadczenie i zawsze w pełni angażuję się w moją pracę. W 2012 roku ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Jestem Absolwentką Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging (studiów podyplomowych dla lekarzy) w Warszawie . Dodatkowo ukończyłam cykl szkoleń Neauvia Science Academy, otrzymałam nagrodę Autoryzowanej Kliniki Marki Neauvia , co jest ogromnym zaszczytem.

Praktykuję pod okiem najlepszych specjalistów w kraju i za granicą . Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Nieustannie zdobywam nową wiedzę i umiejętności, dzięki czemu zapewniam moim Pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo, zdrowie idące w parze z zadowoleniem moich Pacjentów z efektów.

Zawsze wybieram najwyższą jakość, dlatego pracuję wyłącznie na przebadanych i certyfikowanych produktach. Specjalizuję się w modelowaniu twarzy kwasem hialuronowym ,co pozwala na przywrócenie moim Pacjentom harmonii rysów twarzy, wydobycie naturalnego piękna i poprawę samopoczucia .

„Piękno tkwi w szczegółach”

Serdecznie zapraszam

Nasze Centrum

Nasza pasja to perfekcja

W naszym gabinecie pielęgnujemy naturalne piękno. W tym celu wykorzystujemy najlepsze dostępne metody. Oznacza to, że zabiegi są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Niezależnie od tego czy Pacjentom zależy na korekcie niedoskonałości, złagodzeniu skutków upływającego czasu czy na zapobieganiu im, zawsze dbamy o naturalny efekt. Wydobędziemy Twój naturalny blask. Wiemy, że zdrowie, piękno i pewność siebie nie mogą bez siebie istnieć.

Zawsze troszczymy się o przyjazną, spokojną atmosferę sprzyjającą dążeniu do piękna. W eleganckich wnętrzach naszego gabinetu pacjenci poddają się zabiegom poprawiającym wygląd, jednocześnie poprawiając swoje samopoczucie.

Co wyróżnia nasze Centrum

Spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie

Profesjonalizm

Do wszystkich zabiegów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i odpowiednim przygotowaniem. W naszym Centrum nie ma miejsca na półśrodki. Swoją pracę wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami i wymogami bezpieczeństwa.

Doświadczenie

Już od lat pomagamy naszym Pacjentom. Bogate doświadczenie w medycynie estetycznej czyni nas specjalistami godnymi zaufania. Ponadto nieustannie rozwijamy nasze umiejętności!

Pomoc zawsze na miejscu

Pacjenci zawsze znajdą mnie w mojej klinice. Wiem, jak ważna jest opieka pozabiegowa, dlatego zawsze służę radą i udzielam pomocnych wskazówek. Moi Pacjenci mogą na mnie liczyć!

Najlepszy sprzęt

Nowoczesny sprzęt jest niezwykle ważny w medycynie estetycznej. Nie tylko pozwala na bezpieczne przeprowadzanie zabiegów, ale umożliwia osiągniecie doskonałych rezultatów w szybkim czasie. Plasma IQ oraz laser frakcyjny CO2 to nowa jakość w trosce o urodę.

Produkty

Stosujemy wyłącznie przebadane i sprawdzone materiały. Wiemy, że równie ważne jak efekty zabiegów jest ich bezpieczeństwo. Stosowane substancje zawsze dobieramy tak, by jak najlepiej wpływały na wygląd skóry ciała Pacjenta. Zaawansowane formuły preparatów to klucz do pięknego wyglądu.

 

umów wizytę>>
Call Now ButtonUmów wizytę