Twój problem

Jesteśmy po to, by pomóc

Zatrzymać czas

Sprawdź jaki zabieg będzie idealny dla Ciebie

Zabiegi dla osób zaczynających swoją drogę z medycyną estetyczną.

Jeżeli nie wiesz  jaki zabieg wybrać ,od czego zacząć .

Jako pierwsze zabiegi polecamy:

 

Wiotkość skóry

Skóra z czasem traci właściwości zapewniające jej atrakcyjny wygląd. Wraz z ubytkiem kolagenu i elastyny znika jędrność i elastyczność. Oprócz zmarszczek pojawia się wiotkość wraz z utratą gęstości. Proces ten dotyczy skóry twarzy i całego ciała, w tym dekoltu, ramion, piersi, brzucha oraz dłoni. Odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej hamują ten proces i pobudzają skórę do regeneracji.

Polecane zabiegi:

  • karboksyterapia – stymulacja produkcji kolagenu 3-6 miesięcy po zakończonej serii zabiegów
  • nici PDO rewitalizujące – rozpuszczając się, tworzą siatkę wzmacniającą dla skóry i stymulują wytwarzanie kolagenu
  • osocze i fibryna – stymulacja procesów regeneracyjnych/przeciwstarzeniowych, zagęszczenie skóry, komórki macierzyste
  • mezoterapia – zaawansowane preparaty z peptydami i kwasem hialuronowym

 

Opadający owal, zmarszczki, bruzdy, ubytki objętości tkanek

Z czasem w okolicach twarzy dochodzi do zanikania tłuszczu tworzącego rusztowanie i podporę dla skóry. To przyczyna pojawienia się głębokich bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek marionetki, wyraźniejszego zaznaczenia doliny łez i cieni pod oczami. Ponadto czerwień wargowa traci objętość, a nad wargą mogą pojawić się zmarszczki palacza.

Polecane zabiegi:

 

Cienie pod oczami, zmęczone spojrzenie, zmarszczki

Wszelkie niedoskonałości w okolicach oczu i doliny łez, nadają twarzy smutny i posępny wygląd. Sugerują ciągłe zmęczenie, ponadto silnie postarzają. U ich źródła mogą leżeć predyspozycje genetyczne lub przemęczenie, stres, niedobór snu.

Polecane zabiegi:

 

Cellulit i trudna do zgubienia tkanka tłuszczowa

Grudkowata, pomarszczona skóra na udach, piersiach i brzuchu nosi miano cellulitu. Tworzy go nierówno rozmieszczony pod skórą tłuszcz, który zbijając się w grudki, pozostawia wolne przestrzenie. W tych miejscach dochodzi do gromadzenia się nadmiaru wody i produktów przemiany materii. Podstawą w walce z cellulitem jest zdrowa dieta i ruch, pomocna okazuje się też medycyna estetyczna.

Ponadto wielu pacjentów nawet jeśli nie ma nadwagi, zmaga się z trudną do zgubienia tkanką tłuszczową na brzuchu, bokach, po wewnętrznej stronie ud, na tricepsach, czy z drugim podbródkiem. Do przyczyn takiego stanu rzeczy można zaliczyć złą dietę, stres, hormony, siedzący tryb życia oraz brak aktywności fizycznej.

Polecane zabiegi:

  • karboksyterapia – ujędrnianie, likwidacja cellulitu, wygładzanie powierzchni skóry, zagęszczenie skóry, uszkodzenie i rozpad komórek tłuszczowych
  • Nici PDO – zagęszczenie , niwelacja wiotkości i nierówności skóry

 

Łysienie androgenowe

Łysienie androgenowe dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Przyczyny tej dolegliwości mogą wynikać z niezdrowego i stresującego trybu życia czy nieodpowiednich kosmetyków, jednak zazwyczaj podłoże jest genetyczne. Problem polega wówczas na genetycznej nadwrażliwości na pochodną testosteronu, czyli dihydrotestosteron. W następstwie mieszki włosowe kurczą się, co uniemożliwia porost nowych włosów. Łysieniu może towarzyszyć natłuszczona skóra głowy, zapalenie mieszków włosowych czy wzmożone napięcie mięśni.

Leczenie łysienia – polecane zabiegi:

 

Przebarwienia

Przebarwienia to skutek nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne, jednak ich źródłem mogą być również zmiany chorobowe w organizmie. W każdym wypadku bardzo ważne jest, by pamiętać o ochronie przed promieniami UV przez cały rok, przede wszystkim latem, gdy ich działanie jest nasilone. Poza tym wskazane jest unikanie solarium i intensywnego opalania, szczególnie podczas stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej lub ciąży. Walka z przebarwieniami jest niezwykle trudna i żmudna ,dlatego lepiej im zapobiegać !

 

Jakie zabiegi proponuję:

Terapia blizn potrądzikowych/ blizn pourazowych /rozstępów/

Jeżeli borykasz się z bliznami, które spędzją sen z powiek, zaburzają estetykę , powodują złe samopoczucie – mamy kilka rozwiązań

 

Call Now ButtonUmów wizytę